KONST / Litografier / Färglitografi 14499099
nr 1449 9099
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 133/150. Färglitografi, bildmått: 54x44, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:12:23
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe